Algılar ve Gerçekler’e Üçüncülük Ödülü

0

Işıl SIPÇIK

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri Zehra Ekinci, Ziver Yılmaz ve Yusuf Ateş, Öğr. Gör. Fatih Özkoyuncu danışmanlığında hazırladıkları kampanya ile İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından düzenlenen İDA Akademi İletişim Ödülleri’nde üçüncülük ödülü kazandı. İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yolcu, elde ettikleri başarıyla üniversitemizi gururlandıran öğrencilerimizi kutlayarak kendilerine rozet takdim etti.

“Algılar ve Gerçekler” isimli projeleriyle ödüle layık görülen öğrencilerin başarılarını tebrik eden İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yolcu,  “Bu tür projeler hem sesinizi duyurmanız hem de farkındalık yaratabilmeniz açısından çok önemli. Biz de fakülte olarak elimizden geldiğince bu tür projelere destek vermeye çalışıyoruz” diyerek ödül alan arkadaşların başarılarının diğer öğrenciler için örnek olmasını umduğunu belirtti.

Öğrencilerin proje içeriklerine ilişkin bilgi alan Prof. Dr. Yolcu, gelecek aylarda katılacakları bir diğer yarışma için destek verdiğini ifade etti.

Share.

About Author

Leave A Reply